شرکت واردکننده : تدا (تدارکات درمان التیام)

نماینده انحصاری فروش شرکت تدا در ایران : شرکت پیشروطب مایا (سهامی خاص)

شرکت تولید کننده: Dongkook کره جنوبی

درباره ی بلاست

Company about

شرکت تدا (تدارکات درمان التیام)

شرکت تدا (تدارکات درمان التیام) سهامی خاص با دو دهه تجربه در زمینه واردات، تولید و توزیع لوازم پزشکی، بیمارستانی و دارویی نماینده انحصاری کمپانی های JMS ژاپن، DONGKOOK کره جنوبی، BIONIC آلمان و KRD کره در ایران می باشد.
دیدگاه کلی شرکت دستیابی به رضایت مشتریان از طریق تعیین نیازمندیها و تلاش در جهت برآورده نمودن این نیازها می باشد. مدیریت شرکت خود را متعهد می داند در راستای این دیدگاه، سیستم مدیریت را مطابق الگوی استاندارد ISO 9001:2000 پایه گذاری نموده و بستر مناسبی را جهت بهبود مداوم اثربخشی آن فراهم آورد.
همچنین به منظور افزایش سطح ارائه خدمات به مشتریان، شرکت تدا سیستم رسیدگی به شکایات مشتریان را بر اساس استاندارد ISO10002 مستقر نموده است و مدیران شرکت خود را متعهد می داند بستر مناسبی را جهت بهبود مداوم اثر بخشی آن فراهم آورد تا از دستیابی به اهداف اطمینان حاصل نمایند. شرکت تدا (تدارکات درمان التیام)، در حال حاضر یکی از بزرگترین شبکه فروش و خدمات پس از فروش در زمینه تجهیزات پزشکی را دارا می باشد و امید است به یاری خداوند متعال رضایت خاطر بیماران را در زمینه خدمات ارائه شده را حفظ نماییم.
شرکت تدا به منظور بهبود کیفیت خدمات مراکز درمانی و سازمانهای ذیربط افتخار دارد با بیش از 2000 بخش درمانی در زمینه تأمین دارو، سیستمهای همودیالیز، تجهیزات اینفیوژن تراپی، سیستم های مدیریت خونگیری و انتقال خون و نیز اقلام مصرفی بیمارستان در سراسر کشور همکاری نماید.

شرکت پیشروطب مایا

شرکت پیشروطب مایا به شماره ثبت : 436079 نماینده انحصاری فروش ژل/فیلر بلاست در ایران می باشد.
شرکت پیشروطب مایا با بکار گرفتن نیروهای متخصص و آموزش تخصصی در زمینه تجهیزات پزشکی و زیبائی گامی مؤثر در ارتقاء سطح کیفی و کاربردی این محصولات برداشته است. بدین منظور این افتخار داریم با کمپانی های بین المللی در نقاط مختلف جهان در زمینه واردات تجهیزات پزشکی و زیبائی با برندهای معتبر و دارای بالاترین کیفیت و استانداردهای بین المللی همکاری نماید. سرلوحه کار ما مشتری مداری و ارائه آموزش و خدماتی نوین برای بهره برداری بیشتر و بالابردن سطح کیفی خدمات پزشکی و بیمارستانی در کشور عزیزمان ایران است.

کمپانی Doongkok

به یاری پروردگار بر آن شدیم تا با ارائه این محصول که تولید یکی از کارخانه های تولید کننده محصولات پزشکی و زیبایی به نام Doongkok ، قدمی موثر در امر زیبایی علاقه مندان برداشته باشیم. این محصول دارای نشان های جهانی CE ـ GMP و تائیدیه های وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو می باشد. امید آن داریم تا در آینده ای نه چندان دور نام بلاست یادآور خاطره ای خوش در ذهن تمامی مشتریان ما باشد.

مدیر فروش و امور نمایندگی ها : مهندس شریفیان

محصولات

شرکت پیشروطب مایا نماینده انحصاری فروش و پخش ژل هیالورونیک اسید بلاست
محصول کشور کره جنوبی
دارایی تائیدیه سازمان غذا و دارو

درباره ی بلاست؛ این محصول تولید شرکت Dongkook کره می باشد که یکی از کارخانه های معتبر تولید داروها و محصولات زیبایی و پوست است.
خانواده Bellast شامل: Bellast , Bellast L24 , Bellast Soft می باشد. این محصولات از هیالورونیک اسید کراس لینک شده، استریل و غیر تب زا تشکیل شده اند که منشاء حیوانی ندارد و زیست سازگار و برگشت پذیر به طبیعت می باشند، این فرآورده در بهبود چروک صورت و چین های پوست و بالابردن خاصیت الاستینه پوست موثر است.

Bellast™


جهت استفاده برای پر کردن چروکهای سایز متوسط صورت می باشد با تزریق در لایه های میانی پوست.

Bellast soft


به منظور پر کردن چروک ها و خطوط صورت نظیر خطوط پنجه کلاغی و خطهای اطراف لب با تزریق سطحی تا متوسط پوستی.

Bellast24


جهت استفاده برای پر کردن چروکهای متوسط تا شدید پوست با تزریق میانی تا عمیق پوستی به همراه کاهش درد بر اثر حضور لیدوکائین.

درباره مابلاست: تکنولوژی جدید کره جنوبی صنعت داروسازی کره یکی از سریعترین بخش های فن آوری پیشرفته در جهان است. کره جنوبی جزو 7 صنعت دارویی در سراسر جهان است! در برخی از زمینه های دارویی پیشرفته مانند بیوتکنولوژی یا تحقیقات سلول های بنیادی، پیش از این یک رهبر جهانی است. تولید کننده بلست، Dongkook Pharmaceutical، یکی از شرکت های دارویی پیشرو در کره است که ظرفیت تولید قابل توجه داروهای استریل پزشکی و سرنگ های حاوی پر کننده را دارد.


بخشی از موفقیت بلاست بلاست به دلیل کیفیت برجسته و مشخصات مناسبی که از عوارض جانبی، چسبندگی برای درمان غیر جراحی دارد، توصیه می شود. درمان پر شدن چین و چروک سریع و آسان است و با استفاده از محصول کریستالیزه اسید هیالورونیک نتایج چشمگیر است: پوست صورت دوباره ظاهر جوان و کشش خود را بدست می آورد.


HealthPort: توزیع کننده در اروپای مرکزی دامنه فعالیت HealthPort به طور مداوم گسترش می یابد. شرکت داروسازی حرفه ای تبدیل به یک توزیع کننده زیبایی منطقه ای شده است. شعار HealthPort: "ما به قدرت دانش و سرسختی اعتقاد داریم". بلست این فلسفه را به تصویر می کشد: بهترین عملکرد و دانش در یک سرنگ کوچک که به تسکین الاستیک و نگاه جوان شما کمک می کند!

چرا بلاست اینقدر موثر است؟

پوست جوان الاستیک و تنگ است. چه اتفاقی در طول سال ها می افتد که پوست ما شخصیت جوان خود را از دست می دهد؟
پوست بزرگترین عضو بدن در بدن ما است و ما بدون آن نمی توانیم زندگی کنیم. همچنین، این اولین خط دفاعی ما در جهان بیرونی است. لایه بالای پوست (اپیدرم) دارای چندین لایه از سلول های اپیتلیال است در حالیکه لایه پایینی (درم) شامل اتصال بافت همبند و دو لایه است. تغییرات در لایه بافت همبند باعث ایجاد چین و چروک های عمیق و پوست قرمز می شود. چندین عامل شناخته شده وجود دارد که باعث تحریک این تحولات ناخواسته می شوند و مهمترین آن کاهش غلظت اسید هیالورونیک (HA) است. HA دارای مقدار قابل توجهی از آب است که مقدار لازم برای پوست ما را تامین می کند.
یک واقعیت علمی است که کاربرد خارجی اسید هیالورونیک (به عنوان مثال Bellast) باعث تولید HA در پوست و بافت همبند می شود.
با پیری طبیعی و فیزیکی (اشعه ماوراء بنفش) و مواد شیمیایی (لوازم آرایشی نامناسب و تهاجمی) تغییرات متابولیسم پوستی را تحت تاثیر قرار می دهد، سطح اسید هیالورونیک کاهش می یابد، پوست ضعیف تر می شود و سبب کاهش کشش می شود.
با استفاده از مواد چسبندگی HA مانند Bellast، ممکن است HA را از دست بدهد تا مرطوب کننده بافت همبند و حجم پوست گسترش یابد تا چروک ها ناپدید شوند و ظاهر جوان پوست را دوباره به دست بگیرند.

نکات و سوال ها

بلاست چطور به نظر می رسد؟
بلست در سرنگ های استریل، 1 میلی لیتر و ژل ویسکوزیته با آب پاک، بدون افت و خیز است. با توجه به محتوای بالای هیالورونیک اسید، ژل حجم زیادی از آب را جذب می کند. برای اطمینان از دوز موثر، محصول در اندازه کوچک و سرنگ های استریل نازک توزیع می شود.

بلاست چطور کاربرد دارد؟
درمان سریع اما بدون دردسر است، اما نتایج برای همه چیز جبران می شود! در طول درمان، متخصص شما اسید هیالورونیک حاوی ژل بلست را با یک سرنگ کوچک به لایه بافت همبند تجویز می کند که به طور مطلوب توزیع شده است و در محل درمان ماساژ داده می شود.

خطرات درمان بلست چیست و آیا عوارض جانبی شناخته شده وجود دارد؟
همانطور که همه درمان های پزشکی ممکن است عوارض جانبی و خطراتی داشته باشند، اما عوارض جانبی Bellast به طور معمول موقت و خفیف هستند. شایع ترین واکنش های التهابی، قرمزی محل تزریق، تورم محل تزریق و درد است. علائم ممکن است دو هفته طول بکشد. در صورت علائم غیر معمول، لطفا با پزشک خود تماس بگیرید!
لطفا با توجه به جزئيات اطلاعات محرمانه را بخوانيد و اطلاعات مفصلي از پزشک خود را در مورد خطرات بالقوه و عوارض جانبی درخواست کنيد. اگر پزشک شما به شما درمان بلانت L24 را بدهد، شما باید تائید نمایید که حساس به لیدوکائین نیستید.

Bellast برای توزیع در اتحادیه اروپا تایید شده است؟
Bellast دارای گواهینامه CE می باشد و می تواند در اتحادیه اروپا به عنوان یک دستگاه پزشکی فروخته شود. شماره گواهینامه بلستر 1293 است و سرنگ استریل 0086 است.

مقدار و نحوه مصرف
قبل از شروع درمان تاریخچه پزشکی بیماری که تحت درمان قرار می گیرد باید گرفته شود تا در صورت وجود موارد کنتراندیکاسیون از مصرف آن خودداری گردد. سطوح بایستی کاملاً ضد عفونی و استریل باشد. محصول باید در دمای اتاق برای مدت 30 دقیقه قبل از تزریق قرار گیرد. قبل از تزریق کمی پلانژر را فشار دهید تا نقطه ای از ماده تزریقی در سطح سوزن تزریق نمایان گردد. مقدار بلاست مورد نیاز در هر تزریق بسته به شدت چروک دارد.

نیمه عمر و شرایط نگهداری
مدت انقضاء بر روی هر بسته قید شده است.
نگهداری بین دمای 2 تا 25 درجه است و بایستی از یخ زدگی و قرار گرفتن در معرض تابش مستقیم نور خورشید خودداری گردد.

تماس با ما

مرزداران، خیابان ایثار، نبش مالک، پلاک2، طبقه چهارم
۰۹۱۲۰۳۱۶۸۴۰ - 02144956250
info@bellast.ir

ما را دنبال کنید

short